kup teraz 2Najnowszej generacji preparat do czyszczenia układu dolotowego

Cena katalogowa: 69,00 zł brutto
Cena promocja: 59,99 zł brutto
oferta dla warsztatów B+ specjalna propozycja dla mechaników:

Triple X Bensin2ProTec Triple X Bensin to preparat zaprojektowany specjalnie do aplikacji za pomocą urządzeń czyszczących – np. SUPER FLOW Premium czy  CLEAR FLOW. Dzięki specjalnej dyszy FLEX FORM, aplikujemy preparat bezpośrednio do układu dolotowego. Inną formą aplikacji jest użycie adaptera do czyszczenia sterowanego podciśnieniowo, np z urządzenia SUPER FLOW Premium. Rozpylony preparat doskonale czyści z nagarów i substancji smolistych, oczyszczając perfekcyjnie obszar turbiny, kolektora ssącego,  zaworu recyrkulacji spalin i gniazd zaworowych.

W zależności od wybranego miejsca aplikacji, preparat usuwa problemy z: zanieczyszczeniem turbiny, zapieczonymi łopatkami zmiennej geometrii turbiny, osadem w kolektorze ssącym, brudnym zaworem  EGR czy klejącymi się zaworami. Przeczyszczeniu ulega również komora spalania. Triple X może być również dodawane bezpośrednio do paliwa.

Zobacz więcej:
          • Wyniki czyszczenia układu dolotowego TRIPLE X
          • Prezentacja urządzenia CLEAR FLOW

W wyniku czyszczenia silnik pracuje płynniej, następuje optymalizacja zużycia paliwa i redukcja emisji spalin. Wysoce efektywne składniki Triple X chronią silnik przed zużyciem i korozją.

Regularne czyszczenie za pomocą preparatu TRIPLE X jest szczególnie polecane w silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, w tym FSI i TFSI, w których – na skutek niewłaściwej eksploatacji lub serwisowania – może dochodzi do tzw. „klejenia” zaworów.

Zalecamy kontrolę stanu technicznego turbiny przed rozpoczęciem jej czyszczenia.