BIO DEGREASER  to profesjonalne rozwiązanie problemu oleju z chłodnicy. Płukanie układu chłodzenia z oleju nigdy wcześniej nie było tak skuteczne. Produkt marki JETCHEM to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do szybkiego rozwiązania tego uporczywego problemu

Olej w chłodnicy to problem, spotykany zarówno w samochodach ciężarowych (DAF, Scania, Volvo, MAN), jak również w samochodach osobowych. Zalegający w chłodnicy olej powoduje całkowite zniszczenie elementów gumowych układu chłodzenia i może doprowadzić do groźnego w skutkach uszkodzenia silnika.

Teraz czyszczenie układu chłodzenia z oleju odbywa się w niezwykle prosty sposób – wystarczy dodać BIO DEGREASER do rozgrzanego płynu chłodniczego i po 30 – 45 min. pracy silnika wypłukać układ wodą, a następnie napełnić świeżym płynem.
Forma koncentratu – 1 litr wystarcza do skutecznego usunięcia oleju z całego układu chłodzenia o pojemności nawet do 25 płynu chłodzącego.

Co ważne – preparat skutecznie radzi sobie również z paliwem, zmieszanym z płynem chłodniczym. Preparat nadaje się również do stosowania w profesjonalnych urządzeniach do wymiany płynu chłodzącego.

JETCHEM BIO DEGREASER to wyjątkowa skuteczność i pełne bezpieczeństwo stosowania, zapewniając dodatkową warstwę smarująco – chroniącą, zabezpieczającą wnętrze układu chłodzenia przed korozją  i szkodliwym działaniem oleju na elementy gumowe. Przy tworzeniu naszego produktu wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, uzyskane w pracy z profesjonalnymi producentami chemii samochodowej z Anglii, Kanady i z Niemiec.

Produkt gwarantuje oszczędność czasu i brak reklamacji na skuteczność czyszczenia.

Profesjonalizm naszych rozwiązań doceniły m.in. serwisy Volvo, DAF, MAN oraz Scania oraz wiele serwisów niezależnych.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.