Engine Flush+ to profesjonalne czyszczenie układu olejowego

potwierdzona skuteczność preparatów JETCHEM

JETCHEM Engine Flush+ to silnie skoncentowany preparat do profesjonalnego oczyszczania układu smarowania.

Ta specjalistyczna płukanka usuwa zanieczyszczenia i naloty smoliste, rozpuszcza osady i węgiel z segmentów tłoków oraz z denka tłoka, odblokowuje zapieczone pierścienie, neutralizuje szkodliwe kwasy i zabezpiecza silnik mocnymi antyfrykcyjnymi substancjami smarującymi.

Engine Flush+ ma poczwórne działanie:

  • czyszczące – to najsilniejszy detergent, dostępny na rynku, dzięki czemu podczas czyszczenia silnika usuwa nagar i smołę z miski, kanalików olejowych, obszaru rowków pierścieniowych – poprawia obieg oleju, a dzięki uwolnieniu pierścieni z nagaru – przywraca pierwotną kompresję. W porównaniu w wcześniej dostępnych specyfików, udało nam się dodatkowo o 25% zwiększyć stężenie preparatu
  • antydyspersyjne, by utrzymać wypłukane zanieczyszczenia w formie zawiesiny, usuwanej z wnętrza silnika podczas zmiany oleju
  • wysokosmarujące – już od pierwszych chwil, Engine Flush wytwarza mocny film smarujący, pokrywający całe wnętrze układu smarowania, dzięki czemu zapobiega pracy silnika na sucho podczas czyszczenia silnika. JEST TO SZCZEGÓLNIE ISTOTNE, ponieważ każdy detergent powoduje rozrzedzenie oleju.
  • przywraca elastyczność uszczelkom, dzięki czemu zapobiega sączeniom oleju po czyszczeniu na skutek odkształceń z powodu wymycia rozpychającego uszczelnienia nagaru. Uszczelnienia odzyskują elastyczność i następuje efekt doszczelnienia układu smarującego.
  • Preparat usuwa również wilgoć z układu smarowania

ZOBACZ WYNIKI płukania układu olejowego

Preparaty JETCHEM to gwarancja skuteczności. Engine Flush+ to produkt profesjonalny, opracowany z myślą o bezpieczeństwie i skuteczności stosowania. Czyszczenie silnika z preparatem JETCHEM jest regularnie stosowane w wielu autoryzowanych serwisach większości marek. Płukanie układu olejowego jest również zalecane dyrektywą Unii Europejskiej.

Po płukaniu układu smarowania rekomendujemy zastosowanie dodatku do świeżego oleju – Oil Super Booster, który tworzy warstwę zmniejszającą tarcie wewnątrz układu smarowania.

Powiązane artykuły:  OIL SUPER BOOSTER - preparat do silników z dużym przebiegiem

Jedna odpowiedz

  1. […] który jest niezwłocznie wymieniany. Więcej o właściwościach tego preparatu można przeczytać TUTAJ oraz […]

Zostaw Komentarz