tir serwis 1
Bio Degreaser jest popularny w serwisach TIR

– Rewelacyjny preparat, skuteczny jak żaden inny.  Uratował nas przed naprawdę wysokimi kosztami – pan Wojciech, właściciel firmy transportowej, nie kryje uznania dla płynu Bio Degreaser – preparatu do usuwania oleju z układu chłodzenia.

Zastosowanie tego produktu podpowiedział mu znajomy mechanik z autoryzowanego serwisu Scania, w którym również regularnie stosuje się ten specyfik.

Zazwyczaj olej w układzie chłodzenia wiąże się z wielokrotnymi wymianami płynu, regularnymi awariami elementów gumowych oraz znacznie szybszym przegrzewaniem się silnika. Czyszczenie układu chłodzenia do tej pory było usługą znienawidzoną przez kierowników serwisów i wykonywaną niechętnie. Czyszczone pojazdy wracały bowiem na reklamację z irytującą regularnością.

– Stosujemy Bio Degreaser, ponieważ nie stać nas na ryzykowanie awarii serwisowanego przez nas pojazdu np. na granicy francusko – hiszpańskiej, jak się już kiedyś zdarzyło – mówi jeden z kierowników Autoryzowanej Stacji Obsługi DAF – Bio Degreaser daje nam stuprocentową skuteczność, a w dodatku rozwiązuje problem oleju w chłodnicy zaledwie w ciągu jednej godziny – dodaje.

 • Płyn do płukania układu chłodzenia z oleju usuwa olej w płynie chłodniczym
  Preparaty do chłodnicy

  Bio Degreaser+

  46,68 93,00 
 • Szybkie czyszczenie chłodnicy i płukanie nagrzewnicy
  Preparaty do chłodnicy

  Radiator Flush TRUCK

  Oceniony 0 na 5.
  64,30 
 • Promocja Odkamieniacz do układu chłodzenia umożliwia czyszczenie układu chłodzenia i czyszczenie nagrzewnicy
  Preparaty do chłodnicy

  Radiator Flush+

  39,36  35,57 

Bio Degreaser jest regularnie stosowany w kilkudziesięciu autoryzowanych serwisach ciężarowych w całej Polsce. Również coraz większa grupa niezależnych serwisów osobowych przekonała się o jego skuteczności. W „osobówkach” ten problem występuje znacznie rzadziej, więc wielu mechaników stosuje taktykę „zbywania” klientów, sygnalizujących ten problem. Jednak w profesjonalnym warsztacie nie należy pozostawiać kierowcy samego z usterką – tym bardziej, że Bio Degreaser umożliwia wykonanie skutecznej – i co najważniejsze – OPŁACALNEJ usługi.

TU MOŻESZ KUPIĆ PRODUKT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.