SKLEP DLA
PROFESJONALISTÓW

oferta dla warsztatów DD

Cena: 40,64 zł 26,82 zł netto

Prowadzisz serwis?

Zarejestruj się i przejdź do działu

“Sklep dla warsztatów”

[ss_addtocart]

TXB CTP 01_MzTriple X Bensin to preparat zaprojektowany specjalnie do aplikacji za pomocą urządzeń czyszczących – np. SUPER FLOW Premium czy  CLEAN FLOW. Dzięki specjalnej dyszy FLEX FORM, aplikujemy preparat bezpośrednio do układu dolotowego. Inną formą aplikacji jest użycie adaptera do czyszczenia sterowanego podciśnieniowo, np z urządzenia SUPER FLOW Premium. Rozpylony preparat doskonale czyści z nagarów i substancji smolistych, oczyszczając perfekcyjnie obszar turbiny, kolektora ssącego,  zaworu recyrkulacji spalin i gniazd zaworowych.

W zależności od wybranego miejsca aplikacji, preparat usuwa problemy z: zanieczyszczeniem turbiny, zapieczonymi łopatkami zmiennej geometrii turbiny, osadem w kolektorze ssącym, brudnym zaworem  EGR czy klejącymi się zaworami. Przeczyszczeniu ulega również komora spalania. Triple X może być również dodawane bezpośrednio do paliwa.

Zobacz więcej:
          • Wyniki czyszczenia układu dolotowego TRIPLE X

W wyniku czyszczenia silnik pracuje płynniej, następuje optymalizacja zużycia paliwa i redukcja emisji spalin. Wysoce efektywne składniki Triple X chronią silnik przed zużyciem i korozją.

Regularne czyszczenie za pomocą preparatu TRIPLE X jest szczególnie polecane w silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, w tym FSI i TFSI, w których – na skutek niewłaściwej eksploatacji lub serwisowania – może dochodzi do tzw. “klejenia” zaworów.

Zalecamy kontrolę stanu technicznego turbiny przed rozpoczęciem jej czyszczenia.