Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Skuteczny preparat do klimatyzacji ma ułatwić jej serwisowanie bez ryzyka reklamacji. JETCHEM produkuje preparaty do klimatyzacji, które działają we wszystkich urządzeniach i są skuteczne w każdych warunkach.

Niezwykła popularność układu klimatyzacji powoduje, że przed mechanikami i właścicielami pojazdów pojawił się dylemat: Jaki zastosować środek do klimatyzacji? W wielu warsztatach pojawiły się urządzenia do serwisu klimatyzacji, jednak oferowane do nich preparaty do klimatyzacji zazwyczaj wyróżniają się zaporową ceną. Co najważniejsze – ich jakość skuteczność również bywa dyskusyjna.

Dlatego JETCHEM – dzięki rygorystycznej kontroli jakości i umieszczeniu produkcji wszystkich środków do klimatyzacji w Polsce – wygrywa zarówno dzięki jakości, jak i umiarkowanej cenie.

Jako jedna z dwóch firm w Europiestosujemy technologię pakowania wszystkich materiałów do klimatyzacji w metalowych puszkach. Dzięki temu, każdy nasz preparat do klimatyzacji zachowuje świeżość znacznie dłużej niż gdyby był pakowany w plastik. Oprócz tego takie opakowanie chroni przed dostępem wilgoci do środka i uniemożliwia odparowywanie lotnych frakcji preparatu.

Dzięki temu preparaty do klimatyzacji JETCHEM są znacznie trwalsze i skuteczniejsze.