Zaznacz stronę

Preparaty do paliwa

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Czyszczenie wtrysków – to najczęściej zmora właścicieli kilkuletnich diesli. Im właśnie z pomocą przychodzą nowoczesne laboratoria.

Po pierwsze – każdy użytkownik preparatów JETCHEM wie, że:

Dodatki do paliwa marki JETCHEM to obecnie najnowocześniejsze środki na rynku.

Receptury preparatów JETCHEM są oparte o najnowsze wyniki badań i testów. Dlatego gwarantujemy ich najwyższą skuteczność i praktyczny brak niepożądanych efektów ubocznych.

Dodatki JETCHEM, umożliwiające czyszczenie wtrysków cały czas poddajemy testom na nowych typach układów paliwowych. Dbamy również o to, by każdy użytkownik zapoznał się z procedurą użycia preparatu.

Po drugie:

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM nie tylko likwiduje problemy z wtryskiwaczami. Co najważniejsze – JETCHEM przy regularnym stosowaniu im zapobiega.

Proces spalania, zachodzący w nowoczesnym silniku, jest bardzo precyzyjnie kontrolowany. A wszelkie zanieczyszczenia układu dolotowego powodują niecałkowite spalanie mieszanki paliwowo – powietrznej w cylindrze. Nasz Dział Techniczny chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości i doradzi, który środek do czyszczenia wtryskiwaczy i w jaki sposób zastosować, by osiągnąć najlepsze efekty.

Co najważniejsze – zazwyczaj preparat do czyszczenia wtryskiwaczy od JETCHEM nie wymaga dodatkowych i drogich urządzeń – wystarczy że zapoznasz się z dodatkowymi informacjami, dostępnymi w naszym dziale PORADY TECHNICZNE.

Dzięki temu można go zastosować w każdym warsztacie.