Preparaty do paliwa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Niedrożność wtrysków to prawdziwa zmora osób posiadających pojazdy z silnikiem diesla, czy też silnikiem benzynowym z instalacją LPG. Podczas eksploatacji dochodzi do nagromadzenia się różnego typu osadów i zanieczyszczeń. Ich nawarstwianie może spowodować zatkanie wtrysków oraz przewodów, przez co paliwo nie będzie mogło być skutecznie przekazywane. Należy podkreślić, że nawet częściowa niedrożność jest przyczyną spadku wydajności silnika. Podczas jazdy możemy zaobserwować wiele nieprawidłowości, które negatywnie wpływają na komfort oraz swobodę użytkowania. Ponadto niedrożne wtryski mogą doprowadzić do awarii wielu innych komponentów, które współpracują z układem paliwowym. Z tego względu jedna niewielka usterka może doprowadzić do kosztownej oraz trudnej w eliminacji awarii. Rozwiązaniem tego problemu są profesjonalne preparaty do paliwa. Ich innowacyjny skład odpowiada za skuteczną eliminację osadów. Warto wiedzieć, że na stan układu paliwowego wpływa jakość stosowanego paliwa. Zaleca się stosowanie tylko wysokojakościowych mieszanek. Właśnie dlatego nie należy tankować pojazdu na podejrzanych stacjach benzynowych. Często nie mamy pojęcia, że narażamy w ten sposób swoje auto.

Preparaty do paliwa występują w wielu wariantach, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba również podkreślić, że są to niedrogie produkty, więc ich zakup nie nadszarpnie budżetu. Specjalistyczne preparaty wiążą wilgoć, dzięki czemu może być ona usuwana z układu. Ponadto stanowią one ochronę nie tylko dla wtryskiwaczy, ale również pompy paliwa. Dodatkowym plusem jest fakt, że wykazują one nie tylko właściwości czyszczące, ale również sprawne. Doskonale wpływa to na sprawność całego układu. Za ich pomocą możemy poprawić charakterystykę spalania, co bezpośrednio wiąże się z wyższą wydajnością silnika. Możemy również wyeliminować efekt czarnego dymu, który często pojawia się podczas jazdy. Jest to zwykle oznaką mocno zabrudzonego układu paliwowego.
Trzeba podkreślić, że preparaty do paliwa posiadają także właściwości dyspersyjne. Chroni to komponenty przed ponownym osadzeniem się zanieczyszczeń. Są to produkty uniwersalne, a więc można stosować je zarówno w przypadku pojazdów nowszej, jak i starszej generacji. Innowacyjna formuła odpowiada za wysoką skuteczność preparatów. Dodatkowym plusem jest ich wysokie stężenie – dzięki temu nie musimy stosować dużej ilości produktu, aby skutecznie oczyścić układ paliwowy. Stanowi to spore udogodnienie. Jest to również sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Preparaty do paliwa zmniejszają ryzyko pojawienia się korozji. Dzięki nim wzrasta ekonomiczność użytkowania pojazdu. Lepsze spalanie bezpośrednio wpływa na moc silnika. Plusem jest również to, że pozostałości paliwa są skuteczniej odparowywane, co zmniejsza ryzyko gromadzenia się złogów. Stosowanie uszlachetniaczy do układu paliwowego niesie za sobą o wiele więcej zalet. Pozytywnie wpływa to na środowisko naturalne. Dzięki preparatom można obniżyć emisję spalin do otoczenia, co jest szczególnie istotne w pojazdach posiadających silnik diesel. Oczywiście wysokiej klasy produkty nie stanowią żadnego zagrożenia dla katalizatorów, czy też pozostałych elementów. Wiele osób obawia się, że uszlachetniacz zwiększają intensywność zużycia katalizatora. Jest tak w przypadku produktów słabych marek, które nie spełniają aktualnie obowiązujących norm. Wybierając preparaty do paliwa uznanych producentów mamy pewność, że są one w pełni bezpieczne dla naszego samochodu.

Czyszczenie wtrysków – to najczęściej zmora właścicieli kilkuletnich diesli. Im właśnie z pomocą przychodzą nowoczesne laboratoria.

Dodatki do paliwa marki JETCHEM to obecnie najnowocześniejsze środki na rynku.
Receptury preparatów JETCHEM są oparte o najnowsze wyniki badań i testów. Dlatego gwarantujemy ich najwyższą skuteczność i praktyczny brak niepożądanych efektów ubocznych.

Dodatki JETCHEM, umożliwiające czyszczenie wtrysków cały czas poddajemy testom na nowych typach układów paliwowych. Dbamy również o to, by każdy użytkownik zapoznał się z procedurą użycia preparatu.

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM nie tylko likwiduje problemy z wtryskiwaczami. Co najważniejsze – JETCHEM przy regularnym stosowaniu im zapobiega.

Proces spalania, zachodzący w nowoczesnym silniku, jest bardzo precyzyjnie kontrolowany. A wszelkie zanieczyszczenia układu dolotowego powodują niecałkowite spalanie mieszanki paliwowo – powietrznej w cylindrze. Nasz Dział Techniczny chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości i doradzi, który środek do czyszczenia wtryskiwaczy i w jaki sposób zastosować, by osiągnąć najlepsze efekty.

Co najważniejsze – zazwyczaj preparat do czyszczenia wtryskiwaczy od JETCHEM nie wymaga dodatkowych i drogich urządzeń – wystarczy że zapoznasz się z dodatkowymi informacjami, dostępnymi w naszym dziale PORADY TECHNICZNE.

Dzięki temu można go zastosować w każdym warsztacie.