Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Urządzenia myjące umożliwiają znaczące skrócenie czasu przygotowania części do montażu końcowego. Często również mycie rozebranych podzespołów jest kluczowym elementem w procesie ich regeneracji, ponieważ umożliwia prawidłową ocenę ich stanu technicznego. Dlatego tak ważne jest, by – w zależności od wybranej technologii – zastosowano profesjonalne koncentraty do myjek ultradźwiękowych i płyny do myjek warsztatowych.

Profesjonalne koncentraty do myjek ultradźwiękowych JETCHEM gwarantują skuteczne i bezpieczne wyczyszczenie wtryskiwaczy.

Użytkownik myjki musi wziąć pod uwagę, że technologia ultradźwiękowa znacznie zwiększa skuteczność oddziaływania chemii zmiękczającej na myty element. Jeżeli więc zostaną zastosowanie niewłaściwe płyny do myjek ultradźwiękowych, skutki mogą być opłakane. Często użytkownik stosuje je w zbyt silnym stężeniu, by zwiększyć ich skuteczność. Wówczas powierzchnia wtryskiwacza ulega uszkodzeniu, które w niedługim czasie generuje korozję wtórną na elemencie.

Jeżeli więc do mycia zostaną użyte amatorskie koncentraty do myjek ultradźwiękowych, może okazać się, że część przeznaczona do mycia zostanie nieodwracalnie uszkodzona!

Koncentraty – płyny do myjek ultradźwiękowych czy koncentraty do myjek warsztatowych mają za zadanie zmiękczyć zanieczyszczenia i osady. W konsekwencji zostają one usunięte poprzez działanie urządzenia. (ultradźwięki, mycie strumieniowe lub mechaniczne). Płyny do myjek warsztatowych w żadnym wypadku nie mają wytrawiać mytych elementów! To zadanie specjalnych kąpieli wytrawiających. Taka kąpiel powinna zostać przeprowadzona dopiero PO USUNIĘCIU zanieczyszczeń z mytych podzespołów. W przeciwnym wypadku często okazuje się, że stężenie prepratu

Profesjonalne płyny do myjek ultradźwiękowych i koszowych produkcji JETCHEM gwarantują pełną kontrolę nad procesem mycia.